Konkurs na imię dla pandy 10 listopada 2021

Konkurs na imię dla pandy

Jak zapewne nasi stali Czytelnicy zauważyli, od jakiegoś czasu w bibliotece przesiaduje pewna panda. To nasza maskotka, która cieszy się popularnością nie tylko wśród dzieci, ale też wywołuje uśmiech na twarzach dorosłych. Panda jest z nami od kilku miesięcy, jednak do tej pory nie doczekała się imienia. Jako że my, bibliotekarki nie możemy w tej kwestii dojść do porozumienia, a panda jest smutna, że pozostaje bezimienna, oddajemy w Wasze ręce los naszej maskotki i ogłaszamy konkurs na imię dla niej. Liczymy na Waszą kreatywność :)

Imię powinno nawiązywać do czytania, książek bądź biblioteki, prosimy również o krótkie uzasadnienie. W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli (w przypadku dzieci podpisać kartę musi rodzic bądź opiekun prawny). Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej poniżej.