Wolny dostęp do półek

Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu informuje! Od 21 czerwca WOLNY DOSTĘP DO KSIĘGOZBIORU! W placówkach będzie obowiązywać limit osób, które jednocześnie będą korzystać z księgozbioru: MBP Śmigiel: 7 osón Filia Czacz: 4 osoby Filia Nietążkowo: 2 osoby Filia Stare Bojanowo: 2 osoby Obowiązuje zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.

Dodano 18 czerwca 2021
Wolny dostęp do półek

Przystąpiliśmy do ACADEMIKI

Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu przystąpiła do ACADEMIKI -Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych. Oznacza to, że ze zbiorów Academiki można skorzystać z terminala dostępnego w naszej placówce. Jak to zrobić? Najpierw prosimy sprawdzić, czy poszukiwana książka jest dostępna w systemie wypożyczalni. Można to zrobić u siebie w domu, wchodząc w wyszukiwarkę dostępną pod tym linkiem: https://academica.edu.pl/ . Jeśli poszukiwana pozycja jest dostępna, wtedy prosimy skontaktować się z nami telefonicznie w celu umówienia wizyty (co najmniej dzień przed planowanym terminem). Usługa jest bezpłatna.

Dodano 20 maja 2021
Przystąpiliśmy do ACADEMIKI

Rozwiązanie konkursu recytatorskiego

Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego